044 364 10 01

Телефонуйте нам!

Телефонуйте нам! гаряча лінія

044 364 10 01

Медичний центр «АЙЛАЗ» допомагає реабілітації Андрія, бійця ЗСУ

16.01.2024

Наш партнер, «Західний реабілітаційно-спортивний центр», продовжує надавати звіти щодо проходження реабілітаційно-відновлювальних послуг бійцями ЗСУ. Спонсорство реабілітації забезпечується донатами, що збирає центр корекції зору «АЙЛАЗ». Сьогодні поговоримо про реабілітацію бійця ЗСУ Андрія.

Основний діагноз Андрія: забій лівої гемісфери мозочка з хронічною субдуральною гематомою, розчавленням правого ока, проникним корнеосклеральним пораненням лівого ока з внутрішньоорбітальними сторонніми тілами та переломом кістки орбіти, повним гемофтальмом лівого ока, відшаруванням сітківки лівого ока.

Також було виявлено множинні вогнепальні осколкові поранення обличчя, тулуба, кінцівок з ампутаційною куксою правої верхньої кінцівки на рівні передпліччя, правої нижньої кінцівки на рівні верхньої третини стегна; акубаротравми з гемотимпаніумом ліворуч, двобічною сенсоневральною приглухуватістю.

Взяв участь у нашій програмі реабілітації протягом 30 днів з 06.11.2023 по 05.12.2023.

Під час проходження реабілітаційно-відновлювальної програми отримав такі послуги:

  • індивідуальні заняття з фізичним терапевтом – 52 години;
  • індивідуальні заняття з ерготерапевтом – 25 годин;
  • індивідуальні та групові заняття з нейропсихологом – 4 години;
  • індивідуальні та групові заняття з рекреації – 30 годин.

Результати: основні реабілітаційні цілі спрямовані на вдосконалення орієнтування в просторі та мобільність з допомогою білої тростини; перехід з допоміжного засобу – канадської милиці – на одноопорну паличку досягнута.

Робимо все можливе, що в наших силах, на тому місці, де ми є. Закликаємо кожного підтримувати українців, а в першу чергу допомагати тим, хто захищає нашу країну!