044 364 10 01

Телефонуйте нам!

Телефонуйте нам! гаряча лінія

044 364 10 01
Методи лікування
Запитання до спеціаліста

Птоз (опущення верхньої повіки)

15.04.2018
Птоз (опущення верхньої повіки)

Блефароптоз – це опущення верхньої повіки. Птоз верхньої повіки може бути вродженим або набутим. Опущена верхня повіка призводить до часткового або повного закриття щілини ока, в залежності від чого і ділиться на різні ступені тяжкості. Недостатнє відкриття верхньої повіки обумовлено порушенням функцій м’язів, що відповідають за цей процес. При цьому причиною птозу може бути як дефект самих м’язів, так і порушення їх іннервації. 

Опущені повіки надають втомлений, сонний вигляд пацієнту та можуть також призводити до значного зниження зору. Через цей косметичний недолік можуть формуватися серйозні психологічні комплекси. Специфічна хода з закиданням голови у дітей з птозом може призвести до проблем із шийним відділом хребта в більш пізньому віці.

Опущення верхньої повіки може розвиватися в різному віці і з різних причин.

Постановка діагнозу не викликає складнощів, але причину опущення повіки не завжди легко виявити. Це може бути результат недорозвинутих м’язів (вроджений дефект), наслідок травми, запалення, неврологічних й ендокринних проблем. Особливу увагу потрібно приділяти загальному обстеженню в тих випадках, коли птоз з’явився без видимих причин. У дітей це може бути першим проявом неврологічної патології, у дорослих – судинної та неврологічної.

Тому при появі птозу часто потрібно додаткове обстеження у інших спеціалістів.

Лікування птозу, як правило, хірургічне.

В медичному центрі АЙЛАЗ працює відділення пластичної офтальмохірургії, де хірургією птозу займається досвідчений офтальмопластичний хірург, який спеціалізується на хірургії повік та орбіти.

Методи лікування птозу
Записатися на прийом
Послуга (за бажанням)
Лікар (за бажанням)
Вам відправлений СМС з кодом підтвердження запису на прийом