044 364 10 01

Телефонуйте нам!

Телефонуйте нам! гаряча лінія

044 364 10 01

Клініка АЙЛАЗ стала більшою та комфортнішою. Тепер ми доступні за новою адресою!

17.07.2017

Шановні пацієнти.

Ми раді повідомити, що клініка АЙЛАЗ 1 липня відновила свою роботу в новій будівлі.

Наш нова адреса: м. Київ, просп. С. Бандери (колишній просп. Московський), 17/1 (ст. метро «Петрівка», в 12 хв. ходьби від метро).

Наша клініка стала більшою та комфортнішою для наших пацієнтів.

Вперше в офтальмологічній клініці України використана технологія ламінарного потоку в операційній, вперше організована власна клінічна лабораторія.

У клініці організований унікальний операційний блок з використанням технології ламінарного поля в операційних залах.

Ламінарний потік створює направлений струм стерильного повітря на зону операційного столу і тим самим ще більш підвищує умови стерильності в зоні проведення операції.

Операційне відділення займає 800 кв. метрів і включає 3 операційних зали.

Пацієнти, які входять в операційну, ніколи не перетинаються і після закінчення операції виходять через інший вихід. Це так само підвищує рівень безпеки та чистоти.

Така система операційної вперше використовується в офтальмологічній хірургії в Україні та відповідає найсучаснішим міжнародним вимогам.

У клініці створена клінічна лабораторія для того, щоб наші пацієнти могли зробити специфічні аналізи, які можуть допомогти в уточненні діагнозу, особливо у випадках системних захворювань і запальних захворювань очей.

Клініка АЙЛАЗ також тепер має у своєму розпорядженні стаціонарне відділення, що може прийняти пацієнтів, які потребують тривалішого післяопераційного моніторингу.

Ми дуже сподіваємося, що тепер нашим пацієнтам буде комфортніше.

У клініці працюють одночасно 6 консультативних кабінетів, організовано відділення функціональної діагностики, де зібране унікальне сучасне устаткування, що дозволяюче точно та швидко поставити діагноз.

Будемо раді бачити вас у нашій новій клініці!!