044 364 10 01

Телефонуйте нам!

Телефонуйте нам! гаряча лінія

044 364 10 01

Старт хірургії катаракти за спеціальною ціною!

01.08.2020

Разом із віковими змінами у нас і наших батьків приходять деякі захворювання, що пов’язані із тривалою роботою організму. Наша задача – бути готовими до них і своєчасно позбавитися від ризику. Катаракта – одна з таких вікових патологій, що з часом вражає очі.

Поступова втрата прозорості кришталика погіршує зір, а разом з цим і значно знижує комфортність життя, скорочує час активної діяльності. В таких випадках показана швидка та якісна високотехнологічна хірургія катаракти, що стала сучасним методом боротьби із захворюванням. Така операція дозволяє за один день з комфортом відновити зір і повернутися до активного життя.

Клініка «АЙЛАЗ» продовжує програму хірургії катаракти для українських пенсіонерів! Програма діє до 30 листопада 2023 року включно.

Після хвилі COVID-19 та під час війни ми ухвалили рішення продовжити акційну ціну для наших пацієнтів і розширити можливості індивідуальної пропозиції внутрішньоочних лінз економ-варіанту.

ЛІКУВАННЯ ВАРТІСТЬ
Програма лояльності пенсіонерів: факоемульсифікація ускладненої катаракти з лінзою, що згинається, за спеціальною ціною
Одне око
21 200 грн.

У суму входить операція, консультація анестезіолога, супровід анестезіолога в операційній, перебування в палаті післяопераційного спостереження, 1 місяць спостереження та стандартний пакет медикаментів після операції.

Одне залишається незмінним – висока якість супроводу під час операції. Ми так само не можемо економити на якості витратних матеріалів, що грають вирішальне значення в безпеці хірургії!

Це означає, що ми можемо забезпечити ще більший комфорт зору після видалення катаракти.

Поверніть собі зір, як у молодості, та радійте кожній миті життя!

Подробиці та запис за номером тел.: 044 364 10 01.