044 364 10 01

Телефонуйте нам!

Телефонуйте нам! гаряча лінія

044 364 10 01

З Новим роком і Різдвом Христовим від офтальмологічного центру «АЙЛАЗ»!

25.12.2023

Шановні пацієнти, лікарі та партнери!

Час не дивиться на обставини, адже годинна стрілка не зупинилася через повномасштабну війну в Україні. Попри всі випробування наступає новий 2024 рік і це вже друга зима під час великої війни для наших воїнів та їх родин, для школярів і студентів, для лікарів і вчителів, для пожежників і рятувальників, для всіх нас.

Ми точно впевнені, що для кожного українського серця, де б воно не зустрічало новорічні свята, ці дні вже не будуть такими безтурботно веселими, як раніше. Ми знаємо, що цю війну можна зупинити лише Перемогою, й також ми знаємо, як зупинити зло – потрібно помножувати добро.

Саме тому клініка «АЙЛАЗ» з першого дня повномасштабного вторгнення оплачує реабілітацію для військових за спонсорською програмою, саме тому наші лікарі та чоловіки медичних сестер – у лавах ЗСУ, саме тому ми не зупиняли роботи та продовжували працювати за складних обставин, саме тому ми створюємо програми лояльності, щоб економічно існувати як бізнес, але залишатися доступними для українських сімей.

Ми не будемо зупинятися, бо знаємо, за що боремося та за що стоїмо. Ці випробування за існування нашої нації та прославлення Української історії на весь світ!

Бережіть українську мову, українські традиції та культуру. Передавайте та вчить цього своїх дітей. Нехай на столах буде кутя, при дворі – вертеп, а у серці надія – надія на Світле Різдво Христове та Новорічне диво, в яке вірить сьогодні кожна дитина.

Зі святами!