044 364 10 01

Телефонуйте нам!

Телефонуйте нам! гаряча лінія

044 364 10 01
Запитання до спеціаліста

Волошин Ярослав Ігорьович

Волошин Ярослав Ігорьович
  • Лікар-офтальмолог;
  • стаж роботи – 7 років

Спеціалізація: лазерна корекція зору, лікування кератоконусу, діагностика і лікування діабетичних захворювань очей, загальна та інструментальна діагностика, терапія очних захворювань, ортокератологія.

Поради лікаря
Освіта та досвід роботи

Ярослав Ігорьович закінчив Івано-Франківський національний медичний університет, медичний факультет в 2015 р., спеціальність «Лікувальна справа». Здобута кваліфікація лікаря. З 2015 року на протязі 2 років проходив інтернатуру за спеціальністю «Офтальмологія» на базі Київської міської клінічної офтальмологічної лікарні «Центр мікрохірургії ока» при Національній медичній академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика та в Інституті ендокринології та обміну речовин ім. В.П. Комісаренка Національної академії медичних наук України, у відділенні ендокринної офтальопатології очей.

З 2015 року працює в Інституті ендокринології та обміну речовин ім. В.П. Комісаренка Національної академії медичних наук України.

З 2016 р. працював в Люксоптиці на посаді лікаря офтальмолога.

2015-2016 роки – волонтер, військовий лікар у складі Медичного батальйону польової медицини «Госпітальєри».

2015 рік – Голова Громадської комісії з питань волонтерства та молодіжної політики Товариства Червоного Хреста України.

2014-2015 роки – волонтер, командир Загону швидкого реагування, інструктор з навичок надання першої допомоги Івано-Франківської обласної організації Товариства Червоного Хреста України.

Спеціалізації

  • учасник науково-практичної конференції «Сучасний підхід до корекції астигматизму» – Київ, грудень 2015 р.;
  • учасник 3 міжнародного дисциплінарного симпозіуму «Оптимізація допомоги пацієнтам з порушенням зору внаслідок діабетичного набряку макули» – Київ, жовтень 2017 р.;
  • учасник міжнародної конфернеції «Сучасна офтальмологія. Досягнення і протиріччя» – Київ, жовтень 2017 р.;
  • учасник 1-ого Східноєвропейського Симпозіуму Глобальної програми з вивчення сітківки (GRNP) «Поліпшення рівню надання допомоги пацієнтам з порушеннями зору унаслідок захворювань сітківки – докази та досвід повсякденної практики» – Київ, 10 листопада 2018 р.

Область інтересів

Діагностика та лікування діабетичних захворювань очей, інструментальна діагностика, діагностика та лікування захворювань сітківки і переднього відрізка ока, рефракційна терапія.

Дипломи, сертифікати, ліцензії
Особиста інформація

Неодружений.

Хобі: активний відпочинок, походи в гори, велоспорт, мотоспорт.

Яка головна якість лікаря: життя пацієнта – це найвища цінність, на збереження якої повинна бути спрямована професійна діяльність.

Як ви обрали медицину: в класі 10-ому зрозумів, що хочу допомагати людям, медицина одна з можливостей це робити.

Чому офтальмологія: зір має велике значення для людини, оскільки за допомогою такого важливого органу, як очі, ми сприймаємо значну частину інформації з навколишнього світу. Тому при будь-яких порушеннях зору страждають усі сфери життя людини. А це означає, що тут я потрібний.

Ваша улюблена література: детективи.

Яку музику любите: альтернативний рок.

Чи займаєтесь спортом: активно.

Чи любите подорожувати: обожнюю, при найменшій можливості відкриваю Україну та Світ.

Де були останній раз: Індія.

Найближчі плани: всебічний розвиток, самовдосконалення.

Що цінуєте в АЙЛАЗі: дружній колектив та можливість професійно та якісно допомагати людям. Бажання розвиватись та бути кращими з кращих.

Записатися на прийом
Послуга (за бажанням)
Лікар (за бажанням)
Вам відправлений СМС з кодом підтвердження запису на прийом