044 364 10 01

Телефонуйте нам!

Телефонуйте нам! гаряча лінія

044 364 10 01
Ми лікуємо
Підписка на новини

Запитання до спеціаліста

Краплі для очей, що потрапляють точно в ціль

Скажіть, як часто, під час капання в очі, ви вмить забували про це та втрачали краплі ліків на щоках? Признавайтеся, було. Так ось, саме для таких «поспішних» пацієнтів в США розробили новий дозатор, який робить краплі настільки крихітними, що вони не виливаються з ока.

Таким чином, інстиляція лікарських препаратів в око проводиться в новому вигляді та, в порівнянні зі звичайними флаконами-крапельницями, новий прилад витрачає менше ліків при закапуванні. Крім цього, одним з основних переваг розробники виділяють те, що тепер в око потрапляє менша кількість консервантів – це робить лікування більш стерпним.

Таке нововведення стане найбільш комфортним для пацієнтів з глаукомою, адже їм необхідно щодня закопувати по декілька препаратів. Тепер крапель буде вистачати на довший термін, а на ефективності лікування це зовсім не відіб’ється.

Очікується, що в аптеках таку новинку можна буде придбати з 2020 року. Чекаємо з нетерпінням, адже все унікальні та корисні відкриття завжди потрапляють для пацієнтів центру «АЙЛАЗ» першими.

Ми дбаємо про здоров’я ваших очей, стежачи за інноваціями у всьому світі!